Turgi käsitöö- ja tervisetalu on koht, kuhu saad tulla mitmeks päevaks eemale argipäeva toimetustest ja pühenduda oma akude laadimisele.
  •  Kangakudumise abil saad ühenduse loovusega eneses: näed, kuidas sinu enda käte alt sünnib uus ilu, koged, kuidas sa ise oledki looja. Oma kätega luues oled õnnelik!
  • Hingamisteraapia ehk vabastav, teadlik ja ühendatud hingamine aitab kohtuda oma sisemiste käitumismustritega ja sügavama olemusega. Hingamisprotsessis tervenevad keha ja meele pinged ning vabanevad allasurutud tunded.
  • Pakume romantilist aidamajutust ja koduköögis valminud tervislikku toitu.
Talu perenaine Veinika Västrik on kogemustega kangakudumise õpetaja ja mitmete käsiraamatute autor. Vabastava hingamise tehnikaga on ta tegelenud alates 2006. aastast. Praegu on käsil 2-aastane hingamisterapeudi õpe Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemias Tiia Lõokese juhendamisel.

Turgi talu asub Peipsiääre vallas, kohe Kallaste külje all Torila külas.

Kangakudumise kursused

Juba 2016. aasta juulikuust on Turgi talus toimunud kangakudumise suvelaagrid. Neli päeva täis põnevat õppimist korraga kaheksale osalejale kaheksa kangastelje taga. Avastame vana ja leiutame uut!
Nüüdseks on huviliste soovil väiksemad kursused toimumas ka sügisest kevadeni.

Vaata teemasid ja registreeru rubriigis Kangakudumise kursused.

Veinika vaibad

Mis saaks olla veel mõnusam, kui astuda pehmel ja soojal vaibal! Või istuda vaibal ja ajada sõpradega teetassi juures juttu...
Meilt saad tellida käsitsi kangastelgedel kootud villaseid põrandavaipu just sulle sobiva mustri, mõõdu ja värvilahendusega.

Vaata lähemalt rubriigist Veinika vaibad.

Meie toredad ruumid

Turgi talu maakivist rehehoone ning palkidest ehitatud endine riideait ja viljaait on tänapäeval kasutuses hoopis uues võtmes.
Rehehoones on peetud Sibulatee puhvetit, restorani mõõtu suvegurmeesid, konverentse ja pulmapidusid!
Romantilistes aidakambrites saab soojal ajal neljakohalistes tubades ööbida.

Vaata lähemalt rubriigist Ruumid.